DELLMECO are developing new and innovative technologies so we stay ‘Out in Front’
  • Nasze serie pomp DME (elektromechaniczne) zostały udoskonalone w celu uproszczenia ich obsługi. Proces 'planowania konserwacji prewencyjnej „(PMP) może być zakończony w ciągu kilku minut, więc nie ma zakłóceń w długotrwałej, bezproblemowej operacji pompowania.
  • Czasami klient potrzebuje prostą pompę, która jest opłacalna, łatwa w instalacji i może być używana „jednorazowo”. Korzystamy z najnowszych technologii high-tech opracowanych we współpracy z wiodącymi uniwersytetami w Polsce, by wytwarzać i produkować części zamienne do pomp 3D. Są o wiele lepsze i mocniejsze, o zwiększonej odporności na ścieranie i szokiem dla wszelkich formowanych pomp obecnie dostępnych na rynku. I 'tanie, jak frytki’ w produkcji.
  • DELLMECO również prowadze rozwój „inteligentnych” pomp myślenia (ITP). Ta nowa technologia Chip daje możliwość większej kontroli na temat tego, co dzieje się wewnątrz pompy. Przez 24h/7d dane przesyłane są bezpośrednio do telefonu komórkowego. Ta technologia monitorowania pompy jest pierwsza w swoim rodzaju i gdy jest w pełni rozwinięta, to daje naszym klientom uzyskanie przewagi nad konkurencją.

Obrazy procesu wytwarzania 3D